Inginer automatizări

Descrierea postului

Căutam persoana potrivită pentru a configura/programa echipamente de automatizare, de a menține și crea noi colaborări cu clienții din piață.

Abilitați cheie

  • Capacitatea de organizare și desfășurarea activității cu simț de răspundere;
  • Capacitatea de a înțelege viziunea clienților și alinierea cu obiectivele de afaceri;
  • Înțelegere bună a domeniului de HVAC.
  • Comunicare eficientă în relația cu clientii;
  • Experiența de lucru cu protocoale de comunicații pentru clădiri: KNX, BACnet, Grenton, Modbus, M-bus, Control4 și altele.
  • Atenția la detalii;

Beneficii

  • Salariu aliniat cu piața și experiența ta;
  • Know-how din domeniul automatizărilor;
  • Cursuri de perfecționare/de pregătire profesională;
  • Bonusuri;
  • Prime de sărbători;
  • Laptop si telefon de serviciu;
  • 25 de zile de concediu de odihnă.

Pentru a programa o discuție, contactați-ne

Puteti lua legatura cu noi si prin WhatsApp sau pe email.

Telefon

0720 753 476

office@echobuildings.ro

Contact